Пирински стражи
  • Начало
  • За нас
    • Туристически училищен клуб „Пирински стражи“
    • Ръководители
  • Символи
  • Медиите за нас
  • Успехи
  • Документи
  • Галерия
  • Начало
  • За нас
    • Туристически училищен клуб „Пирински стражи“
    • Ръководители
  • Символи
  • Медиите за нас
  • Успехи
  • Документи
  • Галерия
Новини до 2020 г.

На този ден…

20.04.2020 /

Събития, които оставят дълбока следа в българската история

144 години от Априлската епопея

На 20 април 1984 година Христо Проданов изкачва най-високия връх на планетата – вр. Еверест (8848 м)

Може да ви хареса и

Паркови служители и членове на клуб „Пирински стражи“ чистиха в Пирин

14.09.2019

Ученици от Трето ОУ – с награди от национален конкурс

30.11.2017

Инициатива на „Пирински стражи“ в рубриката „Добрите новини“ – РААБЕ

08.06.2017
  • Новини
  • Новини до 2020 г.
  • Посланици на здравето

Приключенията на клуб „Пирински стражи“ в:

Пирин

Рила

Родопите

Книга – 23 рецепти

Полезни сайтове

  • НП "Пирин"
  • НП "Рила"
  • Планинска спасителна служба
  • БЧК
2026 Пирински стражи ©
Трето основно училище "Братя Миладинови"| Пирински стражи